تبلیغات

وبسایت رسمی هوش سیاه 2 - برخی از سوالات و جواب های دیشب(15خرداد)از آقای آب پرور


نویسنده :هوش سیاه
تاریخ:پنجشنبه 16 خرداد 1392-11:14 ق.ظ

برخی از سوالات و جواب های دیشب(15خرداد)از آقای آب پرور

                              .::به ادامه مطلب مراجعه فرمایید::.
دیشب بعد از اتمام قسمت 12 سریال هوش افراد زیادی منتظر حضور ایشان در پیج بودند و ایشان بعد از تاخیر 10 دقیقه ای در پیج حضور پیدا کردند

به سوالات خیلی از کاربران با حوصله جواب دادند و متاسفانه سوال ها آنقدر زیاد بود وقت نشد به آنها پاسخ دهند==================

Arezzo Kamali:
dar entekhab bazigar chetor feker kardid kodom bar kodom naghesh khobeh

Masoud Abparvar:
تقسیم نقش ها بخشی از کار و تخصص من و همکارانم است.

=======

Arezoo Kamali:
zendan markazi hamon ghaser hast ya na

Masoud Abparvar:
ندامتگاه مرکزی تهران زندان ویژه ی هوش سیاه است و وجود خارجی ندارد.

=======

Leila Ghafoori:
سلام و خسته نباشید...کار بدون شک علارغم کمبود امکانات برای چنین ژانرهائی در ایران،درحد بسیار عالی بود...به نظر من تا اینجای کار دو نقطه ضعف دیده میشه که یکی انتخاب آقای کیهان ملکی هست که به هیچ وجه این شخصیت روی ایشون نمیشینه و مورد دوم شباهت تقریبا زیاد اون با "فرار از زندان "هست که حتی در انتخاب چهره کاراکترها مد نظر قرار گرفته شده ولی در نهایت داستان به سمت و سوی دیگری کشیده شد... سئوال من از شما این هست که آیا این کار عمدا انجام شده و قرار هست نهایتا کار شما و این سریال وجوه مشترکی داشته باشه یا خیر و اصلا هدف شما از اعمال چنین شباهتهائی چی بوده..

Masoud Abparvar:
من تنها چهار قسمت از سریال معروف فرار از زندان را دیده ام و واقعاً شباهت های نمایشی این دو سریال را نمی دانم، اگر ممکن است چند نقطه ی مشترک یا شباهت رو برایم ذکر نمایید.

Masoud Abparvar:
انتخاب کیهان ملکی مربوط به سلیقه و شناخت من می شود، در این امر ممکن است عده ای با بنده موافق باشند و عده ای هم با جناب عالی.

=======

Sogand Ebrahimi:
in aghaei ke too boors bodan chetor nafahmidan in jamshide ? ghiafash bedooone eynak kamelan vazeh boood ?

Masoud Abparvar:
چرا باید حتماً تشخیص میداد؟ اون یه آدم عادی بود و در مشغله های کاری و شخصی خودش.

=======

Sama Ahmadi:
به نظرمن که همه چیزتواین فیلم عالیه,هیچ مشکلی نمیشه ازش پیداکرد وجای هیچ سوالی واسه مخاطب نمیذاره. ممنوووووووووووون

Masoud Abparvar:
نظر لطف شماست

=======

Ali Zaker:
آیا وقتی چند زندانی را به زندان اضافه میکنند با اسلحه می آیند

Masoud Abparvar:
این صحنه و صحنه های مشابه تحت نظر ناظر انتظامی سریال اجرا شده است.

=======

Ali Zaker:
آیا وقتی چند زندانی را به زندان اضافه میکنند با اسلحه می آیند

Masoud Abparvar:
این صحنه و صحنه های مشابه تحت نظر ناظر انتظامی سریال اجرا شده است.

=======

Ali Zaker :
مگه میشه رییس زندان اتاقش رو با یک زندانی تنها بگذارد?

Masoud Abparvar:
در طول سریال، تلاش شد از سیروان (مسوول کتابخانه) شخصیتی فرهنگی و قابل اعتماد ساخته شود و از رییس زندان هم یک مدیر غیر کلیشه ای که اعتقاد به بازپرورری زندانی ها دارد و برای آنها حق حیات و عزت قایل است، طی چند سکانس هم تلاش کردیم رابطه ی میان سیروان و رییس را صمیمی و غیر کلیشه ای نشان دهیم.

======

Saye Davoodi:
سلام آقای آب پرور:میخواستم بدونم که فیلمنامه چطور پدید اومد آیا همه ی ایده هارو آقای قادری دادن بعد با مشورت علمیش کردید یا همه ی ایده ها توسط مشاور آی تی مطرح شده و به دست آقای قادری به رشته ی تحریر دراومده؟(به نظرم آقای قادری خودش باید خیلی باهوش باشه)

Masoud Abparvar:
آنالیر کردن حدود و سغور ماجراها، ایده ها و امور فنی مربوط به آی تی، کار پیچیده و گروهی بوده که تحت نظارت و مسوولیت من به نتیجه رسیده، جدا سازی آنها به این شکل که شما پرسیده اید نه درست است نه حرفه ای.

======

Milan Kameron :
سلام اقایه اب پرور با عرض سلام وخسته نباشید به شما ودوستانتوون خواهشیی عاجزانه داشتم وتو خوده سایته رسمی هوشه سیاه هم مطرح کردم واوون اینکه سریال به این پر طرفداری چرا و به چه دلیل از لوکیشن هایه خوبه سریال و به خصوص صحنه هایی که اقایه یاکیده در انها ژست خوبی دارند با دوربین هایه حرفه ای به منظووره عکس برداری و تهیه پستره قابله چاپ هیچ گونه تمهیدی صورت نپذیرفته و هیچ گونه پستره قابله چاپی از این بازیگر چه در این دو بخش سریال هوش سیاه وچه فیلم هایه دیگر وجود ندارد وحیف این ژست هایه اقایه یاکیده و این سریال هست که هیچ گوونه پوستره قابله چاپییی از ان وجوود ندارد پوسترهایه قابله چاپ یعنی عکسهایه با رزولوشن بالا که با دوربینهایه حرفهای گرفته میشود (رزولوشن 3000*4000 ) به بالا وسوال دیگر من این هست که چرا این سریال که انقدر پتانسیل دارد رو مثل سریال هایه خارجی(dexter) و سریال هایه خارجی مشهووره دیگر به صورته اپیزدی چه از طریق تلویزیون ویا شبکه خانگی ادامه نمیدهیید وهوش سیاه 3 و4 و:::::::::: را نمیسازید حیفه این سریال ه که تموم بشه خواهش میکنم از ژستهایه مختلف اقایه یاکیده در صحنه هایه جالبه سریال پوستره قابله چاپ تهیه فرماییید ممنون از پاسخگووییتون

Masoud Abparvar:
راجع به کپی رایت و امتیاز تولید هوش سیاه باید گفت که تمام حقوق این اثر به تلویزیون (سیما فیلم) اختصاص دارد و نمی توان آن را در حوزه ی دیگری تولید کرد مگر با کسب اجازه های لازم از آنجا.
در رابطه با تبلیغ و تهیه ی پوستر بیشتر باید از حوزه تهیه کنندگی پرسش کرد.

=======

Ali Zaker:
توی کامپیوتر انباری مگه فتوشاپ نصبه?

Masoud Abparvar:
یعنی غیر ممکنه؟!

=======

Laaya Shahabi:
Aghaye aboarvar javabe soale mano nadadid. Dorost hads zadam? Sargord ahmadi tavasote kamran koshte mishe?

Masoud Abparvar :
لطفاً سریال رو دنبال کنید.

========

Rastin Irani:
درپایان سری نخست دستگیری جمشید بسیار ساختگی وبی دلیل بود به روشنی امکان گریز داشت,اینجا از قول سرگرد با همین مضمون پرسشی شد،آیا از آغاز چنین قصدی بود یا انتقادها وادارتان کرد?

Masoud Abparvar :
فکر شده بود... اما ریسک بزرگی بود. چون ممکن بود هوش 2 هیچوقت ساخته نشود!

========

Anahita Babamohamadi:
یه پیشنهاد کمی بی ربط...چون آقای آب پرور اهل کارهای مشکل هستند مطرح میکنم.نمیشه کلیدر را بسازید؟ آقای یاکیده به نظر من خود گل محمد هستند.حتی به استناد تنها عکس مستند از گل محمد

Masoud Abparvar :
اقتباس در سینمای جهان و به تبع اون در ایران شرایط ویژه ای دارد و زمینه ی آدابپته کردن رمان کلیدر باید محیا شود، حقوق فرهنگی و سینمایی آن (تلویزیونی آن) خریداری گردد و بعد ساخته شود.
تازه همه ی این ها زمانی امکانپذیر است، که محتویات این رمان با سیاست های تلویزیون مقایرت نداشته باشد.

=======

Hanieh Parand:
لطفا بفرمایید که شما واقعا همون طور که انتظار داشتید فیلم رو پیش بردید؟ یا در ساخت صحنه های خاص و تامین هزینه هایی برای بالا بردن سطح فیلم با محدودیت هایی مواجه شدید؟

Masoud Abparvar :
تقریباً می توانم بگویم هوش سیاه دو 60% از رضایت من و همکارانم را تامین کرده است.

=======

Arezoo Kamali :
chera eingader harbar be har monasebat serial pakhesh nemikonid sevomin bar shod

Masoud Abparvar :
دوستان عزیز، پخش شدن و یا عدم پخش سریال در ایام هفته خارج از حیطه اختیار ما است و به سیاست های کلی سیما و شبکه 3 مربوط می شود

=======

Meead Puranian:
سلام میشه بگید کامران چطوری با بیرون مکاتبه کرد؟و با دوستاش درباره ی فرارش هماهنگ شد؟

Masoud Abparvar :
در کتابخانه سکانسی داشتیم که طی آن کامران آدرس و پیغام مورد نظر خود را به داریوش مرادی (حمید ابراهیمی) می سپارد تا از طریق برادرش به دست دوستش برسد.

=======

Elahe Np :
سلام. اول می خواستم تشکر کنم بابت سریال زیباتون و خسته نباشید بگم به تمام عوامل این مجموعه. سوال من از آقای آب پرور اینه که، دلیل انتخاب آقای یاکیده برای نقش "جمشید کاظمی" یا همون هوش سیاه چی بوده؟ می خواستم بدونم چه چیزی از آقای یاکیده دیدن که باعث انتخاب ایشون شد؟ چون فکر می کنم بار اولشون هست که در یک سریال بازی می کنن. و این رو هم بگم که انتخاب ایشون و همینطور بازیشون فوق العاده است. ممنون

Masoud Abparvar :
با این که بارها جواب این سوال را در مصاحبه های گوناگون دادم، اما به احترام پرسش شما کوتاه عرض می کنم.
چون من این کاراکتر را مثالی و سَمبلیک می دیدم، به دنبال نشانه های گویایی می گشتم، تا حق مطلب بهتر ادا شود.
از آنجایی که اینترنت و کامپیوتر تکنولوژی های وارداتی هستند به سرعت به یاد دوبلورهای سینما افتادم که به خودی خود وقتی صدای آنها را می شنویم به یاد کاراکترها و هنرپیشه های خارجی و وارداتی می افتیم و عملاً این صدا ها نماینده ی آن صورت ها می شوند، به نظرم آمد که یک صداپیشه ی خوش صدا می تونست به این کاراکتر ما که نماینده ی کامپیوتر و اینترنت بود جان ببخشد، آقای کیکاووس یاکیده از طرف نوید فرحمرزی طراح گریم سریال پیشنهاد شد و الحق و الانصاف پیشنهاد مناسبی بود و خوشبختانه همین شد که می بینید.

=======

Sara Arian :
با عرض سلام و خسته نباشید،

در قسمت نهم، کامران با اینکه می‌دونه مرادی اونو فروخته، و در ضمن دیگه به کامپیوتر هم نیازی نداره باز دنبال اون راه می‌‌افته و میره تو یه انباری که مثلا پر کامپیوتر، و اونجا با شهاب درگیر می‌شه و زخمی می‌شه، من هر چقدر سعی‌ می‌کنم نمیتونم درک کنم شخصیت باهوشی‌ مثل جمشید چطور به این سادگی‌ گول مرادی رو میخوره، و یا اگر این اتفاق جز نقشه جمشید بود، چه کمکی‌ به پیشبرد داستان می‌کنه؟ اگر پاسخ بدید ممنوم میشم .

Masoud Abparvar :
او مگر در شرایطی که از داریوش سیم کارت خواست واقعاً به آن نیازمند بود؟ شخصیتی مثل کامران باید دشمت خود را به خود بچسباند تا ضربه ای که از او دریافت می کنم ضربه محکم و کاری نباشد. او نباید نشان بدهد که به کامپیوتر بی نیاز است، مگر همراه او تا یک گوشه از حیاط رفتن چه زمانی را از او تلف می کند؟ ضمن این که با این کار خیال داریوش و رییس و معاون را راحت می کند که هنوز به کامپیوتر نیازمنداست.

=======

Erfan Modiri :
جناب آب پرور سری دوم هوش سیاه به لحاظ کیفیت پلان ها فوق العاده بهتر از سری یکه.ولی ای کاش در این سری هم از آقای کتانچی به جای آقای دلاوری استفاده میکردید.واقعا امکانش نبود؟

Masoud Abparvar:
بازی آقای دلاوری ارزشهای خاص خود را دارد.
در ضمن آقای کتانچی در سفر خارج از کشور هستند.

=======

Faeze Ahmadi:
سلام آقای آب پرور این باعث افتخار ماست که شما اینقدر به ما بیننده ها احترام میذارید و به ما اهمیت میدید این سریال واقعا عالیه دستتون درد نکنه فقط یه سوال کوچولو دارم چهره کامران توی ده قسمت اول (توی زندان) معصوم شده بود، این دلیل خاصی داشت؟

Masoud Abparvar :
شاید به ظاهرسازی های این شخصیت مربوط باشد به هر حال او خیلی خوب می تواند خود را در فضاهای مختلف موجه جلوه دهد.

=======

Mohammad Pakzad:
آقا این هوش سیاه 2 کلا چند قسمت هست ؟

Masoud Abparvar:
بیست و شش قسمت

=======

Shi Ma H:
فیلم برداری از نمای بالای زندان آدم را یاد سریال فرار از زندان می ندازه... یکم تقلید تو کار بود ولی خوب بود.

Masoud Abparvar :
من نمیدونم فرار از زندان چند قسمت بود، اما طبیعی است که چنین کاری در چنین ابعاد از نظر تولیدی و کیفیت ساخت بتواند کلیه ی آثار مربوط به فضای زندان را تسخیر نماید، با این و جود هوش سیاه با اقتدار به سمت چنین فضایی رفت و قصه ی خود را نقل کرد... از این زاویه هم می توان به موضوع نگاه کرد، دوست من با یک پلان نمی توان یک سریال را کپی یا تقلید سریال دیگری دانست.

=======

Akbar NA:
آیا در صحنه های درگیری آقای یاکیده از بدل استفاده کردین یا آقای یاکیده خودشون انجام میدهند؟

Masoud Abparvar:
بسیاری از دشواری های کار به عهده ی خود بازیگران بود و این جزو شانس های یک کار است که بازیگران با عشق و انگیزه و با پذیرفتن خطرات تن به کارهای سخت می دهند، البته من هم دارای حقوقی هستم که اگر ببینم در جایی خطری بازیگرانم را تهدید می کند، از این حقوق و تکنیکم برای جایگزینی بدلکاران به جای بازیگران اصلی استفاده می کنم.

منبع وبلاگ هواداران كیكاووس یاكیده و شبكه اجتمایی ف.ی.س.ب.و.ك.
چهارشنبه 5 تیر 1392 10:37 ب.ظ
اقا خیلی عالیه عالی عالی عالی عالی عالی......... به امید سری های بعدی
مهنوش
چهارشنبه 5 تیر 1392 10:23 ب.ظ
من نفهمیدم ك آخرش بأید طرف كامران بود یا نه؟لطفا جواب بدین چون أصلا دلم نمیخواد ك آخرش كامران بمیره یا بره زندان. و واقعا متشكرم از این سریال ب این زیبایى.! حرف نداره بهترینه...! مخصوصا با بازى آقاى یاكیده
نگار
یکشنبه 26 خرداد 1392 03:09 ب.ظ
میشه وبلاگ آقای یاکیده را بگید
پاسخ هوش سیاه : فعلا وبلاگ یا وبسایت اختصاصی ندارند که خودشون نظارت داشته باشن.
امیر رضا
جمعه 24 خرداد 1392 10:05 ب.ظ
با سلام و تشکر از فیلم زیبا ی شما خواهشی که از شما دارم اینه که لطفا سعی کنید که قسمت های بعدی جذاب تر شود. باتشکر
اهورا
جمعه 24 خرداد 1392 03:53 ب.ظ
سلام اقا مسعود چگونه میتوان با اقای یاکیده حرف بزنم
جمعه 24 خرداد 1392 02:52 ب.ظ
باچه اعتماد به نفسی این کارگردان جواب میده باریکلا
معین
دوشنبه 20 خرداد 1392 08:21 ب.ظ
من یکی از طرفدار های این سریالم.
من 2 دو تا انتقاد از قسمت 13 سریال داشتم اونم اینه تو قسمت لحظه ی فرارجمشید(اقای یاکیده) چطوری ممکنه پلیس ویژه این همه تیر شلیک کنه ولی هیچ کدوم به جمشید نخوره مخصوصا اون تک تیرانداز ( تا اونجایی که من می دونم این تک تیر انداز ها تو موقعیت های خیلییی سخت تر هم هدفشون رو می زنن )این لحظه یکم سریال رو
غیر واقعی کرد.
بعدش جمشد رفت سر خیابون ماشین بگیره مرده خیلی راحت پیاده
شد ماشینش رو داد به جمشید بدون
اینکه جمشید ...
ولی در کل من خیلی از این سریال خوشم میاد و به نظرم هزار بار از این سریال های عاشقانه ی ایرانی بهتره ( البته سلایق متفاوته )
ادمین عزیز لطفا انتقادم رو به اقای
اب پرور بگویید
مرسی از سایتتون
milad
دوشنبه 20 خرداد 1392 05:01 ب.ظ
سریال هوش سیاه 2 خیلی سریال قشنگیه مخصوصا با بازی آقای یاكیده(كامران)
از آقای آب پرور هم تشكر میكنیم
این سریال چند قسمته؟ بعضی ها میگن 26 قسمت و بعضی ها میگن 30 قسمت
آخرش چند قسمته؟
ممنون
پاسخ هوش سیاه : قرار بر این بود که 30 قسمت 35 دقیقه ای باشه که تصمیم گرفته شد 26 قسمت 45-6 دقیقه ای باشه
سحر
دوشنبه 20 خرداد 1392 01:24 ب.ظ
واقعا سریال زیبا و جذابیه همچین سریال هایی در ایران کم پیدا میشه من تبلیغات زیادی برای سریال انجام دادم امیدوارم از این سریال باز هم جناب اقای اب پرور بسازد وخسته نباشید به تمامی بازیگران این سریال امیدوارم اقای یاکیده را باز هم در سریال ها ببینیم
پاسخ هوش سیاه : تشکر از شما
نگار
دوشنبه 20 خرداد 1392 12:39 ب.ظ
ببخشید چطوری که یه تک تیر انداز نمیتونه یه نفر را از فاصله کمی بزنه؟
parastoo
دوشنبه 20 خرداد 1392 12:42 ق.ظ
با سلام خدمت آقای آب پرور.
میخوام خدمت شما این مطلب رو بگم از این که زحمت کشیدین این سریال رو درست کردین ممنون هستم. اما خواهشی دارم این سریال رو ادامه بدین من نمیخوام سلطان هنر آقای یاکیده.(کامران) تسلیم بشه و دوباره polic برنده سریال بشه. چون در حقیقت زیاد اتفاق افتاده که polic شکست بخوره.
محمد از قزوین
شنبه 18 خرداد 1392 06:03 ب.ظ
با سلام خدمت همه زحمتکشان سریال
سریال هوش سیاه با سبک نو در کشور ایران ساخته شده و از این بابت خوشحالم امیدوارم از این به بعد هم از این بازیگر توانا آقای یاکیده در فیلم های دیگه استفاده بشه و هم اینکه کارهای جالب دیگه ای هم از کارگردان باهوش آقای آب پرور ببینیم
در پناه حق
zahra
جمعه 17 خرداد 1392 10:59 ب.ظ
ایول ب این سایت
Alireza
جمعه 17 خرداد 1392 10:14 ب.ظ
ایا هوش سیاه 3 ساخته میشود؟
پاسخ هوش سیاه : اگر به پست های بالا تر نگاه بیاندازید قطعا به جواب خواهید رسید
arsalan
جمعه 17 خرداد 1392 11:12 ق.ظ
سلام و عرض خسته نباشید!
وبسایتتون عالیییییییه، ممنون از گذاشتن این پست
پاسخ هوش سیاه : ممنون از نظرتون
parisa
پنجشنبه 16 خرداد 1392 10:37 ب.ظ
خیلى ممنون از اینكه به خواسته هاى ما توجه دارید.تشكر ادمین عزیز
پاسخ هوش سیاه : سپاس از نظرتون
zizi zozo
پنجشنبه 16 خرداد 1392 06:17 ب.ظ
با اجازه لینکتون کردم ولی چون موضوع وبلاگم یکم فرق میکنه بنرتون رو نذاشتم
پاسخ هوش سیاه : تشکر
zizi zozo
پنجشنبه 16 خرداد 1392 06:07 ب.ظ
وبلاگ خیییلیییی عالیه ولی میشه سری اول رو هم واسه دانلود بذارید؟ اون موقع واسم مهم نبود با دقت نگاه نکردم هیچی یادم نمیاد
پاسخ هوش سیاه : درود.سعی بر این میزاریم که بتوانیم سری اول را هم برای دانلود در وب قرار دهیم.با سپاس
parmida
پنجشنبه 16 خرداد 1392 04:44 ب.ظ
ببخشید چطور ی میتونم بنرتون رو توی وبم بذارم؟؟؟
پاسخ هوش سیاه : درود!برای قرار دادن بنر ما کافیست این عکس با این ادرس رو در وب خودتون با لینک وب ما قرار دهید

http://upcity.ir/images2/86247528397488879607.gif

لینک ما:http://hooshesiyah2.mihanblog.com/
parmida
پنجشنبه 16 خرداد 1392 04:43 ب.ظ
صد حیف ک نتونستم (ونخواهم تونست)ب ف ی س ب و ک برم و سولاتم رو از ایشون بپرسم و ممنونم بایت اینکه این سوال و جواب هارو در وبتون گذاشتید.
پاسخ هوش سیاه : خواهش میکنم
پنجشنبه 16 خرداد 1392 03:48 ب.ظ
میتونی دانلود قسمت اول سری اول سریال هوش سیاه رو بذاری؟!من اصلا ندیدمش!
پاسخ هوش سیاه : سعی میكنیم بزاریم
z
پنجشنبه 16 خرداد 1392 03:18 ب.ظ
ممنمن از وبی كه ایجاد كردین. آفرین...
پاسخ هوش سیاه : سپاس از نظرتون
مانیا
پنجشنبه 16 خرداد 1392 02:54 ب.ظ
بابت گزاشتن این پست ممنونم.چقدرخوبه که یه کارگردان بامخاطبش بحث کنه
پاسخ هوش سیاه : خواهش میكنم..ممنون از نظر شما
ایمان لاجوردی
پنجشنبه 16 خرداد 1392 01:21 ب.ظ
با سلام و احترام فراوان
میخواستم از جنابهالی بپرسم آیا در فکرتان هست یا پیش بینی شده که فصل 3 و 4 این سریال هم ساخته بشود.؟؟
پاسخ هوش سیاه : خیلی ببخشید دوست عزیز این سوالات و جواب هایی كه مشاهده میكنید مربوط به فن پیچ سریال و در شبكه اجتمایی ف.ی.س.ب.و.ك است .هیچ سوالی اینجا جواب داده نمیشه توسط آقای آب پرور
پنجشنبه 16 خرداد 1392 01:03 ب.ظ
merc


ابزار وبمستر