تبلیغات

وبسایت رسمی هوش سیاه 2 - مسعود آب پرور(کارگردان سریال جنجالی هوش سیاه)


نویسنده :هوش سیاه
تاریخ:جمعه 3 خرداد 1392-01:15 ب.ظ

مسعود آب پرور(کارگردان سریال جنجالی هوش سیاه)

ضمن مشارکت در تولید و ساخت بسیاری از تولیدات دانشجویی، در همان سالها به فراگیری کارگردانی و بازیگری در آموزشکده تئاتر آناهیتا هم مشغول بود و در سال 1366 از جشنواره تئاتر دانشجویان سراسر کشور جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت نمود. پس از فراغت از تحصیل، چهار سال به عنوان کارشناس فیلم و سناریو در بنیاد سینمایی فارابی از نزدیک با سینمای ایران و فیلمسازان ارتباط داشت و با تعدادی از فیلمها در سمت فیلم نامه نویس یا دستیار کارگردان و برنامه ریز همکاری کرد. تا اینکه در سال 1373 و به همراه تنی چند از دوستان همفکر « کارگاه گسترش هنر » را تأسیس نمود که همین جمع بعدها به عنوان مبدعین ویدئو کلیپ ایرانی شناخته شدند. کلیپهای برادر بی قرار، مثنوی شهادت، کاروان، مرغ سحر، نوایی، بازگشت و ... محصول این کارگاه بودند.

 
+ در سال 1377 و بعد از جدایی از کارگاه گسترش هنر، زحل فیلم را تأسیس نمود که این شرکت هم در ادامه فعالیت های قبل در کنار تولید ویدئو کلیپ های جدید به تهیه و تولید فیلم های سینمایی – تلویزیونی با مضامین معنوی و متافیزیکی پرداخت که در ایران کمتر تجربه شده بود. از دلمشغولی های او می توان به تجربه گری در عرصه های ناآزموده و جدید اشاره کرد که فتوکلیپ و روایت به شیوه فتورمان از آن دسته است. وی امیدوار است که در ادامه حرکت ویدئو کلیپ ایرانی، بتواند این مدیوم را به شکلی بی واسطه تر در اختیار مردم قرار دهد.

سریال هوش سیاه

سریال هوش سیاه کار جدیدی از مسعود آب پرور که در حال حاضر در پیش تولید به سر می برد . در روزهای آینده عکسها و خبره های سریال هوش سیاه را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد . ما را با نظراتتان همراهی کنید .             هوش سیاه 2


منبع:وبلاگ مسعود آب پرور
ریحانه
چهارشنبه 5 تیر 1392 01:32 ب.ظ
چرا مانمی تونیم از آقای یاری سوال بپرسیم و با ایشون گفتگو داشته باشیم؟؟؟
فرزانه
سه شنبه 4 تیر 1392 12:19 ق.ظ
آقا من اعتراض دارم شما فقط از آقای یاکیده مینویسید انگار نه انگار بازیگرای خوبی مثل آقای یاری ودلاوری و مومنی پور توی این فیلم بازی میکنندشما مسولید جواب بدید به عنوان نویسنده سایتی به این خوبی!!!!!!!!!!!
پاسخ هوش سیاه : درود. فعلا که وب رو با مطالب د مورد شخص خاص به روز نمیکنیم و گوناگون مطلب میگذاریم
سپیده ودوستان
پنجشنبه 23 خرداد 1392 11:05 ق.ظ
به نظر آقای آب پرور خیلی کارگردان حساسیه نه؟؟؟؟؟؟؟
من از آقابودنش خوشم میاد
sara
سه شنبه 21 خرداد 1392 07:22 ب.ظ
پس لطفا اسم نظر و عقیده یتان راوبسایت رسمی هوش سیاه نگذارید.
پاسخ هوش سیاه : دوست عزیز این نظرات و عقاید بنده نیست.همه چیز عام هست
sara
سه شنبه 21 خرداد 1392 06:17 ب.ظ
به نظر من این وبسایت هوش سیاه نیست بلکه وبسایت اقای یاکیده است.شما ها فقط از اقای یاکیده میگید.انگارنه انگارکه اقای یاری به اون اوبوهت در این سریال بازی میکنه.مدیر سایت لطفا جواب بده.مرسی.
پاسخ هوش سیاه : نظرات همه محترم شمرده میشن.هر كسی سلیقه ای داره
سحر.ج
پنجشنبه 16 خرداد 1392 09:25 ق.ظ
گریم آقای یاکیده توی این قسمت 12خیلی عالی بودواقعآ طبیعی بود ...همیشه تو فیلما نهایت تغیر چهره سیبیل بود!!ولی واقعآ عالی بود...ممنون
دوشنبه 13 خرداد 1392 04:08 ب.ظ
من نمیدونم چرا بعضیا پز میدن که ماسریال فراراززندان رو دیدیم!!واقعا چرا؟؟
سحر.ج
دوشنبه 13 خرداد 1392 12:22 ق.ظ
با سلام
میخواستم از تمام بچه های پشت صحنه به خصوص کارگردان این فیلم آقای آبپرور تشکر کنم...
امین
یکشنبه 12 خرداد 1392 04:08 ب.ظ
ببخشید این فیلم واقعیت داره؟؟؟؟
اصغر
یکشنبه 5 خرداد 1392 05:43 ب.ظ
این که کپی فرارا از زندانه....
بازی آقای یاکیده که عین بازی ونتفورد میلر(میکل اسکافیلد) است.در ضمن فیلم نامه هم تا حدودی از روی فرار از زندان نوشته شده.


ابزار وبمستر